Kontakt oss

Vi holder til i store, luftige lokaler rett ved siden av båthavna i Molde. Kom innom for å møte våre dedikerte medarbeidere og se alt det flotte vi har å tilby.

Husk at selv om du ikke kan besøke butikken personlig, er vi her for deg online! Utforsk vårt utvalg på nettsiden og ta kontakt via e-post eller telefon hvis du trenger hjelp eller har spørsmål. Takk for at du velger oss – vi ser frem til å betjene deg, uansett hvor du er!

For å finne vår kontaktinformasjon, rull gjerne nedover på nettsiden eller benytt kontaktskjemaet til høyre. Vi er her for å hjelpe, så ikke nøl med å ta kontakt hvis du har spørsmål eller trenger assistanse.

Øverland & Co. AS

Fannestrandvegen 84 A
6416 Molde
tlf. 71 24 66 33

E-post: post@overlandco.no

Våre åpningstider:

Mandag - Fredag

0730-1600

 

KONTAKT OSS
*

Administrasjon

John Birger Fladby

John Birger Fladby

DAGLIG LEDER 

Tlf.: +47 41 40 03 50

E-post: jbf@overlandco.no

 

Egil Andre Øverland

Egil Andre Øverland

SALGSSJEF 

Tlf.: +47 95 11 18 01

E-post: egil@overlandco.no

Eilif Rødseth

Eilif Rødseth

ANSVARLIG PERSONLIG VERN/

UTESELGER ROMSDAL

Tlf.: +47 99 30 14 84

E-post: eilif@overlandco.no

Daniel Veiset

Daniel Veiset

INNKJØPS/MARKEDSANSVARLIG

Tlf.: +47 95 20 32 60

E-post: daniel@overlandco.no

Jonas Hammer Erntsen

Jonas Hammer Erntsen

LAGERSJEF

Tlf.: +47 41 61 94 75

E-post: jonas@overlandco.no

Fredrik Brunvold

Fredrik Brunvold

LAGERMEDARBEIDER

Tlf.: +47 93 81 91 66

E-post: fredrik@overlandco.no

Salgsapparat

Bjørn Tore Hoem

Bjørn Tore Hoem

UTESELGER ROMSDAL

Tlf.: +47 93 66 73 57

E-post: bth@overlandco.no

Anders Måløy

Anders Måløy

UTESELGER NORDMØRE

Tlf.: +47 96 91 23 65

E-post: anders@overlandco.no

Amund Gjeitnes

Amund Gjeitnes

UTESELGER ROMSDAL/SUNNMØRE

Tlf.: +47 95 41 10 48

E-post: amund@overlandco.no

Sjur Ellingsen

Sjur Ellingsen

UTESELGER NORDMØRE/ROMSDAL

Tlf.: +47 46 82 65 98

E-post: sjur@overlandco.no

Øyvind Haugstad

Øyvind Haugstad

LAKKTEKNIKKER/BUTIKKMEDARBEIDER

Tlf.: +47 98 24 37 67

E-post: oyvind@overlandco.no

Inge Paulsen

Inge Paulsen

BUTIKKMEDARBEIDER/UTESELGER

Tlf.: +47 90 96 97 40

E-post: inge@overlandco.no

Butikk

Tonje Aunan

Tonje Aunan

BUTIKKSJEF

Tlf.: +47 901 80 097

E-post: tonje@overlandco.no

Steinar Berg

Steinar Berg

BUTIKKMEDARBEIDER

Tlf.: +47 41 37 61 76

E-post: steinar@overlandco.no

Wanda Hjertvik

Wanda Hjertvik

BUTIKKMEDARBEIDER

Tlf.: +47 99 56 10 13

E-post: wanda@overlandco.no